Na Rozsvícení Vánočního stromu se v Orlové koukalo plné náměstí.

Hezký den všem,

včera byl za účasti starosty města Orlové, pana Ing. Tomáše Kuči, místostarostky Mgr. Bc. Renáty Potyšové, ředitelky Domu kultury města Orlová, MgA. Izabely Kapiasové a speciálního hosta – zpěvačky Ilony Csákové rozsvícen na Náměstí 28. října v Orlové – Lutyni Vánoční strom.

I přes negativní komentáře k časovému harmonogramu letošního ročníku, který byl o proti loňskému roku o hodinu posunutý, se zaplnilo téměř celé náměstí. A bylo opravdu na co koukat.

Program letošního Rozsvícení Vánočního stromu zahájila ředitelka Domu kultury města Orlová spolu s ředitelkou Nadace OKD, paní Karolínou Preisingerovou.

Na pódiu se v rámci doprovodného programu vystřídal Smíšený pěvecký sbor Gymnázia Orlová s Dětským pěveckým sborem Sněženka, který působí při Základní škole Karla Dvořáčka. Orlovským občanům se také představila talentovaná zpěvačka Veronika Zlámalová. Zahrát občanům Orlové přijel z Prahy i orlovský rodák Dominik Vršavský, který představil publiku několik písniček ve své formaci: Dominik Vršanský & Nač ten Spěch. Velmi krásné vystoupení si také přichystal taneční klub TK KMIT Orlová, ve kterém se představily nejen děti, ale také jejich rodiče, kteří pobavili publikum krásnou taneční choreografií – Mrazík.

Závěr celého programu završil krásný ohňostroj, který si vysloužil velký potlesk Orlovanů. Závěrem už jen přikládáme fotoreport.

 

FOTOGALERIE

Foto: Petr Drozdík a Petr Poláček.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..