Společnost Fastav zpříjemnila pacientům léčbu v Orlovské nemocnici.

Společnost Fastav zpříjemnila pacientům léčbu v Orlovské nemocnici.

13.4.2016 0 Od DROZDÍK Petr

Balíčky s čokoládou alespoň trochu zpříjemnila společnost Fastav Development – AOC, s.r.o. léčbu pacientům v Nemocnici s poliklinikou v Orlové na Ostravsku. Dárků se dočkal i zdravotnický personál.

Celkem zástupkyně společnosti rozdala 270 balíčků a to na ortopedii, rehabilitaci, LDN, interně a chirurgii. „Ten nápad vznikl spontánně. Někteří z nás mají zkušenosti z pobytu v nemocnicích a tak víme, jak takováto drobnost potěší,“ vysvětlila Eva Kvasničková z Fastav Development – AOC, s.r.o.

Společnost Fastav je už v Orlové známá. V minulém roce zde otevřela obchodní komplex na ulici Okružní nedaleko autobusového nádraží, v místě, kde původně stály dlouhodobě nevyužívané výrobní a skladovací haly. Retail park zabírá plochu přesahující čtyři tisíce metrů čtverečních. Obchodů je zde sedm a jde o etablované provozovatele: Deichmann, Takko, Sportisimo, DM drogerie, JYSK, Planeo elektro a Pepco.

fastav_nemocnice_orlova_600px

Akce s darovanými balíčky společnost Fastav Development – AOC, s.r.o. realizuje pravidelně. Například v již zmíněném obchodním centru v Orlové jich na konci března rozdala 380 a to zákazníkům, kteří nakoupili za více než 500 korun. Ti, co si pořídili zboží za více než 1000 korun, obdrželi láhev Bohemia sektu. „Pořádáme také různé akce, především pro rodiny s dětmi,“ doplnila Eva Kvasničková.

Více o společnosti Fastav Development – AOC, s.r.o. a jejich projektech na www.fastav.cz.