Orlová má svůj ALZA BOX

21.10.2016 0 Od DROZDÍK Petr

Krásné odpoledne,

jistě si mnozí z vás již všimli, že před obchodním domem Albert v Orlové – Lutyni vyrostl nový Alza BOX. K čemu slouží a jak ho používat? Na to portálu eOrlová odpovídal Jan Moudřík, ředitel expanze společnosti Alza.cz.

„AlzaBoxy jsou samoobslužné chytré výdejní schránky, které přináší rychlý, levný a časově neomezený způsob doručení zboží. Vychází tak vstříc všem, kteří nemohou přijít na pobočku osobně, nevědí, zda budou v konkrétním čase doručení doma nebo se jen nechtějí časově vázat. Zákazníkům přináší řadu výhod: kromě nezávislosti, kdy spotřebitel není omezen otevírací dobou nebo časem doručení a může si své zboží vyzvednout v místě, které mu nejvíc vyhovuje, je to rychlost, velmi jednoduchá obsluha a stálá podpora.“ uvádí Jan Moudřík.

alza_box_orlova

AlzaBoxy jsou vybaveny nápovědou a podpořeny nonstop telefonickou podporou.

S instalací AlzaBoxů jsme začali v roce 2014 a překvapilo nás, jak rychle si lidé samoobslužné výdejní schránky oblíbili. Abychom vyšli vstříc poptávce zákazníků, urychlili jsme v loňském roce instalaci AlzaBoxů do všech regionů České republiky. AlzaBoxy provozujeme ve vlastní režiji v čemž spočívá naše hlavní konkurenční výhoda. Máme dokonalý přehled o volné kapacitě schránek a můžeme tak být co nejefektivnější v jejich zásobování,“ dodává Moudřík.

 

DROZDÍK Petr