16 finalistek z Karvinska se utká o korunku MISS KARVINSKO 2016

16 finalistek z Karvinska se utká o korunku MISS KARVINSKO 2016

10.11.2016 0 Od DROZDÍK Petr

Krásné páteční odpoledne,

blíží se nám pomalu víkend a s ním i 5. ročník vyhlášení nové MISS karvinského regionu. A právě proto jsme si dnes pro vás připravili aktuální informace k této prestižní soutěži –  MISS KARVINSKO, kde je portál eOrlová již druhým rokem mediálním partnerem.

Minulý rok se o korunku krásy utkalo celkem 12 finalistek, mezi kterými byli i dvě mladé a sympatické ženy z Orlové. Letošní rok nebude co se týče zastoupení našeho města výjimkou. V soutěži zastoupí Orlovou Miriam ALVAREZOVÁ. Ostatní soutěžící budou dále reprezentovat Petrovice u Karviné, Karvinou, Havířov a Český Těšín.

Soutěž je výjimečná tím, že zde nejsou prioritou proporce modelky, aby se dívka či žena mohla ucházet o korunku krásy. Soutěž má zájem i o zralé ženy, maminky, protože i tyto ženy mohou okouzlit svým šarmem, povahou či vystupováním. „Letošní rok je opět výjimečný a mohu prozradit, že do pátého ročníku se přihlásily starší ženy a to od 30 let.“ doplnila v rozhovoru pro portál eOrlová ředitelka soutěže a modelingové agentury Passhion Fashion, Lucie DUDÍKOVÁ.

Finálový večer se uskuteční ve čtvrtek 1. prosince od 17 hodin v Domě kultury Karviná. Před odbornou porotou a vyprodaným sálem bude 16 finalistek bojovat o korunku krásy v několika disciplínách. Jednou z nich je i společné vystoupení aerobiku pod vedením cvičitelky Marie. Kromě vyhlášení letošní MISS KARVINSKO 2016 bude vyhlášena také MISS KARVINSKO SYMPATIE 2016, o které rozhodují čtenáři a fanoušci. Pokud chcete hlasovat a podpořit tak svoji favoritku, stačí své favoritce poslat prostřednictvím emailu na adresu: misskarvinsko@email.cz svůj hlas. Do předmětu zprávy napsat číslo své favoritky a odeslat.

FINALISTKY MISS KARVINSKO 2016

 

Významní hosté galavečera

V závěru snad jen doplníme, že vyhlášení nové MISS KARVINSKO se zúčastní také bývalá II. vicemis České republiky 2012, Radka ROSICKÁ, která je také známá jako moderátorka počasí Televize NOVA.

Dalším významným hostem, který příjde podpořit letošní finalistky bude MISS Eurosport 2006, MISS České republiky 2008 a MISS Silueta 2008, Zuzana JANDOVÁ.

 

Závěrem …

Galavečer bude fotit talentovaná mladá orlovská fotografka Kateřina, držitelka ceny Face2Art 2013. My samozřejmě jako mediální partneři budeme u toho.

Chtěli bychom tímto za redakci popřát všem finalistkám hodně štěstí a zároveń složit velkou poklonu, protože už ta odvaha, kterou prokázali přihlášením do soutěže si zaslouží velký obdiv.

 

DROZDÍK Petr