Kurz nejen o hubnutí se v květnu spustí již po páté!

Hezký den všem,

blíží se nám léto a s ním i mnozí z nás přemýšlíme, jak se dostat do plavek, jak vypadat skvěle, jak dobře sportovat – zkrátka, co udělat pro své tělo a zatočit s přebytečnými kily, které nás trápí.

Příležitostí může být právě „Hubnoucí revoluce„, která má v Orlové velké úspěchy a právě proto se koná již po páté. V minulém ročníku jste se mohli čtenáři dozvědět, že za uplynulé 4 ročníky se podařilo 36 účastníků, shodit neuvěřitelných 210 kg tuku! Opravdu úctyhodný výkon, co říkáte? Celý článek si můžete přečíst zde.

A co k letošní pozvánce na kurz (ne)jen o hubnutí říká trenér Ing. Roman Kuča?

Já bych jen dodal – vyplň přihlášku, pusť se s námi do toho a buď další z těch, kteří se naučili, jak zvítězit nad přebytečnými kily! Je potřeba si uvědomit, že účastníci neobdrží nějaké univerzální jídelníčky, kterých je plný internet … my jsme tady opravdu od toho, abychom lidi NAUČILI ZDRAVĚ JÍS A PŘEMÝŠLET, o jídle, o svém těle a hlavně, o svém zdraví.“ uvedl pro portál eOrlová, trenér, Roman

Začíná se již 1. května, proto spěchejte a včas se zaregistrujte. V předchozím článku, na který se odkazujeme viz. výše najdete příběhy těch, kteří již kurzem prošli. Přečtěte si jejich pocity, jejich motivaci i výsledky, pevně věříme, že vás nakopnou správným směrem.

DROZDÍK Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..