Chlapec v Orlové vběhl pod kola jedoucímu autu, transportoval jej vrtulník

Dobré dopoledne,

hned z kraje dne musíme začít smutnou zprávou. Včera v podvečer došlo na křižovatce silnice III. třídy – ulice Slezská – k vážné dopravní nehodě při které byl sražen osmiletý chlapec. Řidička (34 let) osobního vozidla Škoda Fabia jela ve směru k ulici Ostravská a do jízdní dráhy jí bezprostředně vběhl malý chlapec. I přesto, že žena začala prudce brzdit, dítě upadlo na přední kapotu a posléze na silnici.

Chlapec byl z místa letecky transportován do Fakultní nemocnice Ostrava. U řidičky oba testy, na alkohol i návykové látky, byly vyloučeny, výsledek byl negativní.

V tuto chvíli je věc ve stavu vyšetřování a šetří ji policisté karvinského dopravního inspektorátu.

Portál eOrlová o tom ráno informovala komisařka, por. Mgr. Bc. Zlatuše Viačková

Podle čerstvé informace, kterou nám poskytl Lukáš Humpl ze ZZS MSK, došlo u dítěte k poranění v oblasti trupu. V době zásahu byl mimo ohrožení života.

2 komentáře

  • Tim on 6.6.2017 at 11:06
  • Reakce

  Zajímalo by mně jako občana města, co se s tím dělá a bude dělat, jak dlouho tam budou tito občané přebírat bez postihu vozovku, mně osobně i známým se to stalo již několikrát, přebíhají přes i mimo přechod a omezují a ohrožují tím všechny řidiče a je jim to úplně jedno a co na tuto vážnou situaci město a policie? Ještě jsem tam neviděl nikdy hlídku, která by tyto přestupky chodců hlídala a postihovala

  1. Jestli nám Městská policie dá konkrétní čísla, kolik pokut bylo za porušení pravidel silničního provozu v této lokalitě uděleno, to netuším. Ale zkusíme zjistit.

   Je to v každém případě smutná záležitost. Ohled musí brát jak řidiči, tak chodci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..