Čtenáři vybrali nejlepší pneuservis v Orlové

Hezký středeční večer,

před začátkem zimní sezóny jsme spustili malou anketu zaměřenou na spokojenost občanů Orlové s místními a přilehlými pneuservisy. Nabídka je zde široká a člověk si občan klade otázku – kde si nechat přezout svého plechového miláčka popř. kde mi nabídnou nejlepší služby.

Čtenáři mohli hodnotit až do dnešního večera podle vybraných kritérií celkem 5 pneuservisů, a to konkrétně Autodast, XPneu, s.r.o., Pneuservis Pospiech, Pneuservis Kudrna a Pneuservis Zdeněk Himmer. Mezi hodnotící kritéria jsme vybrali spokojenost s cenovou nabídkou, rychlostí servisu, přístupu k zákazníkovi a dostupností sortimentu, což se domníváme, že jsou ta nejdůležitější kritéria.

Jak hodnocení dopadlo?

Vítězem ankety se stal XPneu, s. r. o. z Orlové – Poruby, který ve všech kategoriích nasbíral největší počet bodů. hned za ním se umístil pneuservis z Orlové – Poruby – Zdeněk HIMMER. Pneuservis při autosalonu Kudrna byl čtenáři ohodnocen kladně v dostupnosti sortimentu. Ostatním pneuservisům čtenáři nedali bodové hodnocení žádné.

Gratulujeme tedy vítězi a těšíme se příště zase s jinou anketou.

DROZDÍK Petr

1 komentář

1 ping

  1. Dobrý den! Chtěla bych jménem celého pneuservisu XPneu s.r.o. moc poděkovat všem, kteří si našli chvilku a ohodnotili práci a snahu všech, kteří se starají nejen o vaše miláčky, ale také o dobré jméno naší firmy.

  1. […] Radka LIGUSOVÁ, majitelka orlovského pneuservisu XPneu, s. r. o., který předloni vyhrál anketu portálu eOrlová jako nejlepší pneuservis v okolí. „obzvlášť pokud nechcete čekat […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..