Startujeme 5. ročník Ukliďme Orlovou!

Startujeme 5. ročník Ukliďme Orlovou!

10.2.2018 0 Od DROZDÍK Petr

Příjemné sobotní odpoledne,

ani letošní rok nebude výjimkou a již tradičně se zapojíme do celorepublikové akce Ukliďme Česko. Hned v úvodu bych chtěl poděkovat všem dosavadním dobrovolníkům i partnerům, bez kterých by tato akce neměla  takové výsledky jaké má. Teď už ale k letošní pozvánce.

I letos je zapotřebí se k akci zaregistrovat. Níže přikládáme návod na registraci dobrovolníka. Jste-li organizace či místní klub, registrujte se pod svým názvem a doplňte pouze počet vlastních dobrovolníků. Návod přikládám níže.

Než akce vypukne, budeme posílat organizační pokyny a další informace např. o soutěžích o hodnotné ceny a další. Takže sledujte náš web i facebook a dozvíte se vždy čerstvé a aktuální informace.

 1. Registrační formulář naleznete na následujícím odkazu:
  http://www.uklidmecesko.cz/event/16033
 2. Zaregistrujte se podle šipky:
 3.  Vyplníte údaje o své osobě a dáte „Registrovat dobrovolníka“  Pak již jen čekáte na email, k dokončení registrace. Jste-li kolektiv nebo pár, napište název organizace popř. jedno jméno a po přihlášení přes odkaz, který Vám příjde emailem doplníte jen počet vlastních dobrovolníků.
 4. Klikněte na odkaz v emailu a přihlaste se. Po přihlášení můžete své údaje doplnit, např. počet dalších lidí, přátel, kteří s Vámi přijdou a nemohou se zaregistrovat, protože třeba nemají počítač.
 5. Ukázka editace dobrovolníka

  Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte a pište na adresu: drozdik@eorlova.cz

  S pozdravem

  DROZDÍK Petr
  organizátor