Policie pátrá po matce zavražděného novorozence

Dobré odpoledne,

věnujte prosím zvýšenou pozornost následující informaci.

Moravskoslezští kriminalisté 1. oddělení prověřují okolnosti zvlášť závažného zločinu vraždy. Ke skutku došlo dne 2. 7. 2019, oznámení o nálezu těla jsme přijali po 20.00 hodině. Tělo novorozeněte bylo nalezeno náhodným svědkem v kontejneru na směsný odpad v Karviné.

Kriminalisté provedli ohledání místa činu, zajistili stopy, které byly zaslány ke zkoumání. Vrchní komisař nařídil soudní pitvu oběti. Policisté započali s výslechy, prověřují veškeré související informace vedoucí k podezřelé osobě. Po řadě již realizovaných úkonů se nyní obracíme na veřejnost s žádostí o jakékoliv informace k tomuto skutku.

Zajímají nás též související fakta směřující k ženě, která byla těhotná a po porodu s sebou dítě nemá. O pomoc žádáme také lékaře a v souvislosti s tímto případem apelujeme na důslednou kontrolu stavu těhotných a žen po porodu, včetně jejich novorozenců.

Tělo dítěte bylo uloženo v oděvních svršcích a povlečení, fotografii přikládáme a opětovně apelujeme na svědky, kteří disponují jakoukoliv informací k předmětnému oděvu či kterýmkoliv dalším sdělením ke zločinu, aby nás neprodleně kontaktovali na lince 158.

Za pomoc veřejnosti děkujeme.

Příspěvek bude po ukončení pátrání odstraněn.

informaci portálu eOrlová poskytla, mjr. Mgr. Gabriela Pokorná
vrchní komisař Policie ČR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..