Hospodská hádka skončila tragicky

Vrchní komisař prvního oddělení moravskoslezské policie obvinil čtyřiačtyřicetiletého muže ze zvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného ve stádiu pokusu a přečinu výtržnictví.

Skutku se měl dopustit dne 5. července 2019 ve večerních hodinách v prostoru venkovního posezení restaurace na Karvinsku.(K události mělo dojít v restauraci Pod Lipou v Orlová – pozn. redakce). Obviněný po předchozí vzájemné slovní rozepři měl hrubým fyzickým atakem napadnout sedmatřicetiletého muže. Útočník byl na místě následně zadržen. V případě, že bude uznán vinným, hrozí mu trest odnětí svobody až na osmnáct let.

Kriminalisté provedli ohledání místa činu, dokumentují výslechy svědků, zajistili stopy pro následné zkoumání znalců.

Prověřují veškeré okolnosti spáchání skutku. Podali také podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby. Soudce návrh akceptoval.

AKTUALIZACE 16:22 hod
„Před chvílí jsme telefonicky obdržel informaci, napadený muž svým zraněním včera podlehl. Trestný čin je tedy překvalifikován jako vražda.“

informace portálu eOrlová předal por. Bc. Richard Palát
komisař Policie ČR

4 komentáře

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Petr on 10.7.2019 at 21:53
  • Reakce

  Zdravim. Opravte si prosim alespon chyby v clanku a titulek, kdyz uz mate informace. Dekuji

  1. Dobrý den,
   titulek neopravujeme. Pouze do článku přidáváme aktuality, pokud obdržíme nové informace. Nemůžeme zkreslovat původní znění ani obsah, který pochází z oficiálního zdroje.

  • Jvrv78 on 10.7.2019 at 23:03
  • Reakce

  Vrazda?? Co je to za pitomost??
  Napil se holt vic nez jini.nechal se vyprovokovat a sel do bitky…bohuzel druhy rvac na nasledky zraneni zemrel….ale to neni prece jeste brano jako vrazda…
  …. Skoro kazda hospodska rvacka byla kvalifikovana jako Tezke ublizeni na zdravi s nasledkem smrti. Nebo Ublizeni na zdravi s nasledkem smrti..

  1. Dobrý den, takové je vyjádření Policie ČR.Teď už bude věc spadat do kompetence soudu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..