Orlovský Morava GYM sklízí s mládeží další úspěchy

O první úspěch se postaral Vašek MIKULÁŠEK, aneb „Baba Jaga“, který ve slovenských Košicích zvítězil nad Zuzákem v zápase OKTAGON PRIME 2 na TKO. „Je to velmi cenná výhra, neboť Braňo Zuzák měl Bilanci 3:0, podařilo se mu ubránit všechny pokusy takedowny. V postoji došlo k přestřelkám z obou stran, ale u poslední výměny dal Venca krásný přední hák, kterým přesně trefil a soupeř padl na zem. Tam ještě dostal dva příklepy a rozhodčí zápas ukončil.“ popisuje průběh zápasu trenér Jiří Polášek, který Vaška trénuje společně s Davidem Vyvážilem z Renegade Prague Gym.

Druhý úspěch padl o den později v turnaji OFC, kde se konala „Bitva o Ostravu„. O úspěch se tam postaral teprve 16 letý Michal IWANUSZEK, který vybojoval na galavečeru v amatérském zápase OFC 5 (podle amatérských pravidel K-1 na 3×2 min), pod vedením trenérů Vaška Mikuláška, Jiřího Poláška a Tomáše Podhorného ve 3. kole na TKO. „Michal, přezdívaný – Mladá puška – jednoznačně dominoval všechna 3 kola a já si myslím, že o něm ještě hodně uslyšíme.“ popisuje kvality mladého zápasníka trenér Polášek. „Připravoval se na zápas 3 měsíce a přineslo mu to zaslouženou výhru.“ ukončuje trenér.

Na samý závěr patří dík všem, kteří se podílí na přípravách. Jmenovitě Robertu Fránkovi, Miroslavu Brožovi a Matušovi Juráčkovi. Dík patří také všem sponzorům. „Příprava je velmi finančně náročná a proto si velmi ceníme každého sponzora, který se rozhodně podpořit tyto mladé nadějné sportovce.“ ukončuje trenér Polášek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..