Osmý ročník soutěže MISS Karvinsko se blíží

A utkají se v něm hned 3 ženy z Orlové, které se probojovaly až do samotného finále soutěže. To se uskuteční jako již tradičně v Městském domě kultury Karviná a to 20. prosince 2019 od 17 hodin.

Ani letos nebyly výjimkou náročné castingy, které probíhaly v Krajském středisku volného času JUVENSTUS. Z celkových čtyř termínů, které měly ženy a dívky k dispozici vzešlo 15 finalistek. Ty se v páteční večer 20. prosince nakonec utkají o 3 krásné korunky MISS KARVINSKO. A které že to budou?

Ostravu bude letos reprezentovat rovnou 6 finalistek a sice Tereza BAJOROVÁ (17 let), Irena ŠÍMOVÁ (53 let), Kateřina HUJSOVÁ (22 let), Marcela DEDKOVÁ (49 let), Monika KUČEROVÁ (48 let) a Renata KOMÁRKOVÁ (45 let). Po jedné finalistce pak mají Rychvaldu, a to Anetu VAJDOVOU (26 let), Opava paní Evu GRAMBALOVOU (44 let), Lipník nad Bečvou zastoupí Anežka KRAMPLOVÁ (20 let). Nikola HAŠOVÁ (20 let) pak Fulnek, Soňa MANKOVECKÁ (26 let) Bystřici a Jana PAVELKOVÁ (33 let) Havířov. Karvinou nakonec letos nebude reprezentovat žádná.

Jak jsme se zmínili už na začátku, Orlová má letos hned 3 finalistky a ty Vám dnes krátce představíme.

rpt

Šárka ŠANDRIKOVÁ (40 let)

Paní Šárka objevila soutěž minulý rok. Přišla ji velice zajímavá a motivační. Proto se rozhodla, že se přihlásí také. „Sledovaly jsme tuto soutěž společně s babičkou, a ta mne nakonec přesvědčila, abych se přihlásila a zkusila to.“ Na soutěž se připravuje ve fitness centru a na volnou disciplínu ji s přípravami pomáhá dcera Adélka.

Pozitivní náladu i přátelskou atmosféru potvrzuje stejně tak jako její kolegyně. Těší se že se setká s pozitivně naladěnými lidmi. Na samý závěr děkuje všem, kteří ji v soutěži podporují a vyzývá všechny ostatní maminky, aby neváhaly a příště se přihlásily také.

Tato soutěž není jen o krásném obličeji a dokonalé postavě, nýbrž o samotné osobnosti ženy, její povaze a charisma. Tato akce Vás obohatí v mnoha směrech.“ dokončuje na samý závěr.

Katarína JEŽÍŠKOVÁ (43 let)

Katarína se o soutěži dozvěděla již loni, a to u příležitosti focení svého syna. Jak sama ale uvádí, do soutěže ji nakonec přihlásila dcera. „Jsem na ni moc pyšná, že mne považuje za krásnou maminku.“ vysvětluje. Nejdříve to bylo, že zkusím casting a pak si říkám proč ne, další zkušenost a poznání nových lidí, předávání informací a hlavně na chvilku zapomenout na běžné starosti. Práce, domácnost, dítě….. já jako samoživitelka to nemám jednoduché a nikam se nedostanu.“ doplňuje.

Nervozní prý vůbec není, snad jen z volné disciplíny má trochu obavy. Ale zároveň s úsměvem potvrzuje, že atmosféra mezi finalistkami je báječná a velmi přátelská. „Jsme tam úplně skvělá parta, nemám hlídání, takže můj syn vlastně absolvuje všechna ta setkání se mnou. Holky jsou ale velmi hodné a ochotně mi jej pohlídají.“ dokončuje Katarína a v samém závěru vybízí ostatní maminky k tomu, aby soutěž MISS KARVINSKO zkusily také.

Lada STUCHLÍKOVÁ (41 let)

Paní Stuchlíková se o soutěži dozvěděla ze sociálních sítí. Sama se ale nepřihlásila, přihlásila ji totiž dcera. „přihlásila mne, prý aby ji tam nebylo smutno, když už se přihlásila také. No a když už jsem byla přihlášená, byla by škoda to rušit, říkala jsem si“ vysvětluje svou účast v soutěži sympatická Lada. Nervozitu zatím nepociťuje, ale jak říká „uvidíme až na pódiu …“

A co vzkazuje všem ostatním? „Užívejte si života, život se má žít naplno! Nebojte se toho a zkuste to, vždyť nejde o život. Najdete si nové a báječné kamarádky a hlavně, zažijete spoustu legrace„.

Závěr

Na samý závěr dodáme jen pár organizačních věcí. Vstupenky na finálový Galavečer, který se uskuteční v pátek 20. prosince v Městském domě kultury Karviná si můžete zakoupit přímo na místě. Začátek programu je v 17 hodin.

My přejeme samozřejmě všem finalistkách hodně štěstí v soutěži a nejen to. Ať jsou samy sebou, ať si soutěž užijí plnými doušky a ať už dopadne jakkoliv, aby si z ní odnesli jen to nejkrásnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..