Poznáte muže ze záznamu? Policie po něm pátrá.

Policisté obvodního oddělení Karviná 7 prověřují okolnosti přečinu krádeže, ke které došlo dne 9. listopadu 2019 kolem 04:00 hodin ve městě Karviná – Hranicích. Do jedné z prodejen potravin se vloupal dosud neznámý pachatel. Tuto po násilném vniknutí prohledal a odcizil jak finanční hotovost, tak mobilní telefon. Celkovou škodu svým jednáním způsobil za více jak 12.000,- Kč.

Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním přečinu krádeže žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti osoby (z fotografie či videa), která by mohla přispět k objasnění výše uvedeného skutku.

K popisu osoby z videozáznamu uvádíme, že se jedná o muže ve věku okolo 30 let, vysoké postavy zhruba 180 cm, snědé pleti. Na sobě měl tmavé kalhoty, bundu s kapucí a na hlavě baseballovou čepici.

Žádáme veřejnost, která by mohla k totožnosti uvedeného muže poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátila na obvodní oddělení Policie ČR Karviná 7, na telefonní číslo 974 734 771, nebo na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu.

Za jakékoliv poskytnuté informace předem děkujeme.

informace portálu poskytla por. Bc. Eva Michalíková
komisař Policie ČR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..