Pomoc pro Theu

Život s sebou přináší různé životní příběhy. Ty nejtěžší z nich jsou příběhy dětí👶, které potkala vážná nemoc🤒. Dovolte nám, abychom Vám představili ten od malé THEE. THEA (řecké jméno) trpí vzácnou 🧬genetickou poruchou – chybí ji část 🧬18. chromozomu a tím i část genové výbavy. Její léčba💉💊 je velmi nákladná💰, ale pomáhá jí. Potřebuje pravidelné rehabilitace🏥, hipoterapii🐴 i speciální zdravotní pomůcky.

Říká se, že zdravý člověk má mnoho přání, ale ten nemocný má pouze jedno jediné. Jsme si plně vědomi, že je kolem nás takových příběhů víc👨‍👩‍👦👨‍👩‍👦‍👦, a tento není jediný, který jsme se zde na portálu eOrlova rozhodli za jeho existenci podpořit. Budeme velmi rádi, když se nám touto cestou podaří oslovit ty správné hrdiny😎🦸, kteří i v tak nelehké době, kterou všichni prožíváme, najdou srdce❤ a pomohou malé Thee zkvalitnit její život.

Děkujeme všem, pomoci může❗ každý❗, ať už příspěvkem na transparentní účet💸💳, nebo sdílením této kampaně, aby se o příběhu malé Thee dozvědělo co nejvíce z Vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..