Optický internet od ČEZu i v Orlové.

Až čtyřikrát rychlejší optický internet přináší společnost ČEZ do domácností na Severní Moravě. Internetový poskytovatel ČEZNET ze Skupiny ČEZ v současnosti nabízí rychlý internet téměř jedenácti tisícům domácností v Moravskoslezském kraji. Po Příboru a Vítkově v posledních týdnech zasíťoval a rozšířil nabídku o dalších devět tisíc přípojek v Bruntále, části Českého Těšína, Orlové a Vrbně pod Pradědem. Lidé tu budou moci využít i další služby od ČEZ v čele s digitální televizí, VOIP hlasovou telefonií a službami datového centra.

Postupně rozšiřujeme pokrytí na severní Moravě, kde si chceme vybudovat pozici stabilního a spolehlivého dodavatele. Lidem přivedeme optický internet doslova až do jejich bytu, obejdou se bez pevné linky a připojení je naopak stabilnější a spolehlivější. Každému zákazníkovi pomůžeme vytipovat kombinaci služeb na míru, aby přesně odpovídala potřebám jeho domácnosti. A končit rozhodně nechceme, během příštího roku vstoupíme do dalších měst v regionu,“ plánuje Michal Drápala, generální ředitel mateřské společnosti Telco Pro Services.

Kvalitní a spolehlivý internet může mít v první fázi až 10 000 nových domácností. Výhoda optického internetu je ta, že není závislá na počasí ani roční době. Rychlost internetového připojení proto míří až k 1000 Mb/s. Kromě internetového připojení nabídne ČEZNET ze Skupiny ČEZ více než 190 televizních stanic s možností zpětného zhlédnutí, nahrávání pořadů a videotéky, která již nyní čítá na 300 titulů.

Přípojku ČEZ slibuje do 10 dní od podpisu smlouvy. V Orlové je aktuálně dostupný optický internet od ČEZNETu ze Skupiny ČEZ na ulici: Energetiků, Lutyňská, Masarykova třída, Osvobození, Polní a ulice U Kapličky. Dostupnost služeb a případnou objednávku mohou orlované zajistit zde.

Vladislav SOBOL
tiskový mluvčí společnosti ČEZ
a redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..