V Orlovské prodejně se pokusili pachatelé zneužít cizí identitu

Karvinští policisté se intenzivně zabývají oznámením ženy, která nahlásila pokus o zneužití jejich osobních údajů. Prostřednictvím zcizené identity se pokusili pachatelé v orlovské prodejně získat úvěr na 10 tisíc korun a z úvěrových peněz se následně pachatel pokusil koupit mobilní telefon a vyzvednout jej v prodejně s elektrospotřebiči v Orlové. To se jim však už nepovedlo.

Policisté nyní uvedený případ prověřují jako podvod ve stádiu pokusu. Poškozená žena uvedla, že ke všemu mělo dojít v druhé půlce srpna 2023. Policisté nyní žádají veřejnost, aby jim pomohla zjistit identitu muže a ženy z videozáznamu, který má redakce eOrlová k dispozici.

Podezřelí jsou ve věku zhruba okolo 25 – 35 let. Žena měla dlouhé tmavé vlasy sepnuté do copu, na sobě oblečené světlé kalhoty, bílé tílko a přes rameno měla pověšenou ledvinku. „Tmavovlasý na krátko ostříhaný muž byl oblečený do světlých kraťasů a modrého trika s krátkým rukávem. Uvedla mluvčí policie Daniela Vlčková. Informace k případu můžete sdělit na jakékoliv služebně Policie ČR, na bezplatné lince 158 nebo na číslech  974 734 771 či 596 342 333.

Videozáznam poskytla Policie ČR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..