Tato webová stránka používá nezbytné soubory cookie k zajištění správného fungování této stránky a sledovací soubory cookie pro zajištění komfortu návštěvníka.
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
Dobrý den chtěla bych se zeptat na odisku Alžběta Lužakova ,jestli jse už muzu pro ni zastavit. Hezký den
Dobrý de,
ODISku již samozřejmě objednávat můžete, jak na pobočce ČSAD Orlová, tak i na internetu.
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, dcera 10 let pojede na tábor a potřebuje Průkaz na slevu jízdného- ČSAD.
K vyřízení potřebuji rodný list dítěte a fotografii? Průkaz mi vystavíte na počkání? A kolik stojí?
Děkuji za odepsání.
Kusínová
Vážená paní Kusinová,
s tímto dotazem je potřeba se obrátit na společnost ČSAD Orlová. Zkuste napsat svůj dotaz na email: prepravnikancelarorl@3csad.cz
DROZDÍK Petr
Dobrý den,
dne 21.2.2017 jsem jela linkou MHD 501 v 1501.hodin od zastávky pošta a cílová stanice
Orlova Poruba lidová škola. Bohužel řídíč nezastavil v cílové části ,ikdyž jsem zvonila.Řidič MHD povinný zastavovat na každé zastávce.Byl mi divný již když jsem nastupovala,buď je nemocný nebo
použil omamné látky,ale nechci soudit. .Doufám,že tato situace se už nebude opakovat,není totiž první.
S pozdravem
ŠÁRKOVÁ
Dobrý den,
doporučujeme tyto incidenty hlásit emailem přímo na ČSAD, konkrétně můžete použít email: ck.kia@3csad.cz
Uveďte datum, čas a linku.
DROZDÍK Petr
Dobry den chci se zeptat kde se ted kupuji odisky kdyz se to ted zbouralo to stare autobusove nadrazi dekuji
Dobrý den,
určitě v nové odbavovací hale zakoupíte ODISky.
Dobrý den,mám dotaz:funguje již zastávka Orlová Pošta?A jestli ano,tak i v so,ne,svátky?
Dobrý den paní Dubinová,
přesný termín aktuálně neznám. Čekám na info. Jakmile jej obdržím, dám vědět.
DROZDÍK Petr
Prosím vás jak je možné že busy jedou dřív než mají být ve stanovenou dobu na zastávce a není to poprvé je to většinou ráno z Orlové věžáky do Bohumína prosím o zdůraznění řidičům že si nemůžou jezdit jak oni chtějí
Dobrý den, tohle je spíše dotaz na ČSAD, ne do redakce portálu.
dobrý den chtěla jsem se zeptat když jsem něco nechala v autobuse,kde se mám jít zeptat jestli se to nenašlo?
Dobrý den paní Šimková,
ohledně ztracené věci se musíte obrátit na Dopravní infocentrum ODIS Orlová, na autobusovém nádraží. Portál eOrlová je pouze zpravodajský portál pro občany našeho města.
Níže uvádím kontaktní údaje na dopravní centrum:
Telefon:555 440 340
Email:info-orlova@kodis.cz
Provozní doba:
Po, Čt: 10:00 – 14:00 h, 14:30 – 18:00 h
Út, St: 07:00 – 11:30 h, 12:00 – 15:00 h
Pá: 07:00 – 11:30 h, 12:00 – 14:30 h
Děkuji za pochopení
Petr Drozdík
šéfredaktor