METEOR Orlová ukázal že umí pořád hrát kvalitní házenou

Minulou neděli, 17. března se konal první Turnaj v házené mužů, který na svůj comeback pořádal legendární tým TJ METEOR Orlová.

Jako své soupeře si vybrali házenkářské legendy se svými nováčky TJ SOKOL Klimkovice a TJ SOKOL Trnávka.  Zápasy trvaly od 9 hodin ráno do dvou odpoledne, a TJ METEOR získal ve skupině A krásné první místo. Skupina B se umístila na místě posledním.

TJ METEOR Orlová

TJ METEOR Orlová

Účast fanoušků byla v první půli velmi hojná, nechyběly ani bubny a klakson, který povzbuzoval všechny hráče  dobrému výkonu. Atmosféra byla velmi skvělá.

V druhé půli turnaje se hráči TJ SOKOLa Klimkovice setkali s vážným úrazem. Jejich gólman při pokusu chytit míč se nešťastně udeřil do hlavy a musela přijet sanitka. Zápas byl přibližně na 15 minut pozastaven a Klimkovický gólman byl převezen rychlou záchrannou službou do Orlovské nemocnice na ošetření.

 

 

Chlapi zahráli velmi dobrý výkon a dle slov Jiřího Brdy jsou s výsledkem oba týmy spokojeni. Čeká je ještě hromada práce ale všichni jistě souhlasí, když řeknu, že tohle rozhodně nebyl špatný start do začátku sezóny.

Nejlepším hráčem turnaje se stal Tomáš Miech, který na turnaj nastřílel úctyhodných 19 branek.

 

Fotogalerie z Turnaje

Video z turnaje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..