Pomozme opuštěným pejskům a kočičkám v útulku Orlová

Se zajímavou akcí přišla uživatelka sociální sítě Facebook, která vystupuje pod přezdívkou „Zany Hany“.

Blíží se zima a s tím i krušné období pro opuštěná zvířata, která budou toto období trávit v útulku v Orlové.
Rádi bychom tuto solidaritu podpořili a vyzýváme tak všechny dobré lidi, kteří mají nepotřebné deky či jiné přikrývky, které by jinak vyhodili, aby je podarovali.

Sbírka pro útulek v Orlové

Sbírka pro útulek v Orlové

Samozřejmě, že se nemusí jednat jen o deky, které opuštěné zvířata v zimě zahřejí, přispět můžete i granulemi či jinou stravou.

Aby tato akce proběhla pokud možno co nejefektivněji, ti z vás, kteří nemají auto, či možnost jinak dopravit dary do útulku nabízí naše redakce možnost vyzvednutí vašich darů přímo od vás z domu případně na jiném určeném místě. Zájemci prosím pište na redakční email:  redakce@eorlova.cz, nebo do zprávy na naši Facebookovou stránku portálu eOrlová.

Sbírku odstartujeme od 1.11.2013 a ukončena bude 30.11.2013, poté hromadně nasbírané dary naše redakce odveze do útulku v Orlové.

 

Ti z vás, kteří mají možnost přímo zavést darované věci do útulku mohou přímo osobně.

Pevně věříme, že se najde pár dobrých duší, kterým život těchto opuštěných tvorů není lhostejný.

Pokud se budete přihlašovat do této sbírky, prosíme do předmětu emailové nebo Facebookové zprávy uvést „Pomoc pro útulek Orlová“,  zanechte prosím i vaše jméno  a  telefonní kontakt, abychom vás pak mohli kontaktovat ohledně předání darů.

Dárce pak milerádi zveřejníme na našem webu – pokud nebudete s uvedením vašeho jména souhlasit, stačí projevit v emailu váš nesouhlas.

Vaše dary a příspěvky na útulek Orlová můžete také donést osobně do sportovní haly Gymnázia Orlová a to dne 10. 11. 2013 při příležitosti utkání házenkářů TJ METEOR Orlová, který tento den ukončí letošní rok zápasem proti TJ SOKOL Trnávce.
Tímto děkujeme házenkářům TJ METEOR Orlová za připojení do této akce a zveme jménem klubu všechny občany města Orlová na zápas, který začíná od 9:30 hod.

Děkujeme předem za pomoc.

DROZDÍK Petr
vedoucí projektu eOrlová

2 komentáře

 1. Dobrý den,mám pro pejsky nějaké deky,povlečení a spousty starých ručníků kdybyste měli zájem,ráda jim to dám:-)

  1. Dobrý den,
   velice nás těší Váš zájem. Pokud chcete, můžeme se domluvit na nějaký termín vyzvednutí, případně můžete věci dodat přímo do útulku.
   Budeme rádi když nám napíšete na email do redakce, abychom se domluvili na postupu.

   S pozdravem

   eOrlová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..