WiFi Free se dočkají i orlované !

wififree_2Poskytování bezplatného přístupu k internetu pomocí WiFi Free HotSpotů nabírá od roku 2014 velkou oblibu napříč celým Moravskoslezským krajem. Postupně se do tohoto projektu zapojují další a další města, která tak svým občanům poskytují bezplatné internetové připojení.

Tak zvanou WiFi Free ZÓNU najdou občané převážně na náměstích jednotlivých měst, kde si mohou odpočinout na lavičkách.

Bezplatný internet radnice zavádí ale také na jiných místech, např. v knihovnách nebo v prostorách městského úřadu, kdy tak občanům zpříjemňují např. delší čekání.


 

Sousední Karviná spustila pilotní projekt bezplatného internetu minulý rok. V letošním roce pak má pokrýt bezplatnou WiFI Free ZÓNOU také Lodičky a Park Boženy němcové.

V sousedním Bohumíně např. na bezplatný internet narazíte v knihovně, v nemocnici a nebo také v kině. Seznam bezplatných WiFi HotSpotů napříč Moravskoslezským krajem můžete např. najít v tomto seznamu.

Město Orlová nebude s poskytováním bezplatného internetu výjimkou. Podle informací, které portálu poskytla tisková mluvčí Mgr. Nataša Cibulková by mělo být o detailech rozhodnuto do konce srpna.

 

DROZDÍK Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..