Nové obchodní centrum otevře své brány orlovským občanům 1. října!

fastmall_smallSedm obchodů na ploše přesahující čtyři tisíce metrů čtverečních, moderní prostory a 100 parkovacích míst pro zákazníky – to je nové nákupní centrum Fastmall Orlová, které otevře již začátkem října tohoto roku. .

Občané našeho města s mohou těšit na vyhlášené značky, které v Orlové dosud chyběly a občané do těchto obchodů museli jezdit do Ostravy apod. Své prodejny zde budou mít Daichmann, Takko, Sportissimo,
DM drogerie, JYSK, Planeo elektro a Pepco. „Jde o firmy z různých odvětví, což je pro zákazníky výhodné. Pod jednou střechou toho pořídí více,“
prohlásila Eva Kvasničková ze společnosti Fastav Development – AOC, s.r.o., která výstavbu nákupního centra realizuje a financuje.

Ve Fastmallu najde novou práci hned pět desítek lidí, a to na různých pozicích. „Jsme velmi rádi, že v našem městě vzniká obchodní centrum, které nabídne pracovní příležitosti orlovským občanům. Věřím, že toto nákupní centrum rozšíří sortiment zboží na území města a uspokojí Orlovany, kteří tak za nákupy nebudou muset dojíždět do Ostravy či okolních měst,“ podotkl starosta města Orlové Ing. Tomáš Kuča.

fastmall

Modelová situace projektu Fastmall Orlová

Projekt výstavby nového nákupního centra pro Orlovou se řeší od roku 2013. Komplex roste na ulici Okružní, kde v minulosti stály výrobní a skladovací haly, které postupně ztratily své využití. Celkem jde o investici za 140 milionů korun. „Tedy jednu z nejvýznamnějších v Orlové za poslední roky,“ upozornila Eva Kvasničková.

Prodejny ve Fastmallu se veřejnosti otevřou naráz v jeden den, ve čtvrtek 1. října. V sobotu 3. října bude pro návštěvníky připraven od 15 hodin bohatý program. Vystoupí v něm kapela Kabát revival, připravena bude módní přehlídka, proběhne losování o zajímavé ceny a k vidění bude i ohňostroj. „Věříme, že lidé v novém centru prožijí příjemný den,“ sdělila Eva Kvasničková.

5 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • eva on 24.9.2015 at 08:40
  • Reakce

  Zajděte si na Kabát revival, jsou ÚŽASNÍ !!! Doporočuji 🙂

   • Sikora on 1.10.2015 at 06:59
   • Reakce

   revival úžasní ?to máš asi něco na mozku

  • Pilot pyrotechnik on 26.9.2015 at 10:58
  • Reakce

  Přijďte na opravdu netradiční ohňostrojnou show, budete vřískat údivem nadšením a hrůzou!

  • Sikora on 1.10.2015 at 06:58
  • Reakce

  Gratuluji k otevření hnusu v Orlové.
  pepco-humus vietnamské šunty
  takko-to samé jako kik
  planeo-sračka co nemá ani rezervační sytém přes eshop učte se od OK elektro atd.
  jysk-typ prodejny akce sleva 40% ale na eshopech levnější než jejich akce

  Jen si pokládám otázku, proč se do Orlové nechtělo třeba firmám jako New yorker ,C & A atd .Šaškárna jako celé zastupitelstvo V Orlové jediná přínosná věc je navýšení parkovacích míst ,ale to skončí zavedením závor jako u lídlu.Je to k smíchu a pro zoufalce co nemají možnost se dostat do Karviné Havířova či do Ostravy

  1. Dobrý den pane Sikoro,
   realizátorem stavby je společnost Fastav Development – AOC s. r. o., která prostory poskytla k pronájmu. Město Orlová nemělo vliv na výběr firem, které nyní v objektů mají své prodejny. Pokud byste chtěl odpověď na otázku kterou si kladete, zkuste se přímo obrátit na uvedené společnosti proč neprojevili zájem umístit svou prodejnu v našem městě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..