Letošní rybářské závody ovládli Pavel Smuž, Jaroslav Dobrota a Magda Tucová.

Krásný „hokejový“ večer,

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

dnešní krásný den bylo v Orlové akcí, že člověk pomalu nevěděl na kterou se vydat. Portál eOrlová byl na dvou z nich – Žehnání motorkám a Rybářské závody na Kozím Becírku, kde se konal další ročník rybářských závodů dospělých.

 

Počasí přálo, i když foukal sem tam vítr, bylo krásných 20  °C, Ideální počasí. Závodníků se letošní rok na Kozí Becírk sjelo 42 a nejvzdálenější soutěžící přijal až z dalekého Chomutova.

Byli na návštěvě o známých v Orlové, tak se připojili. Jak si rybáři vedou se přijel podívat i sám starosta Orlové, pan Ing. Tomáš Kuča.

Oproti dětským závodům, které se konaly minulý týden se dnes rybářům dařilo. Chycených ryb bylo opravdu hodně. Rybáři soutěžili celkem ve třech kategoriích a to: 1. největší chycená ryba, 2. největší chycená ryba a součet míry všech chycených ryb.

IMG_20160507_103141_panoramaZačátek soutěže odstartoval od 7 hodin ráno a soutěž trvala až do 13 hodin odpoledne. Během rybaření se čepoval vychlazený Ostravar, udily se klobásky a ohříval se domácí gulášek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Stupínky vítězů letošní rok obsadil Pavel SMUŽ, který chytil největší rybu (59 cm), hned za ním se umístil Jaroslav DOBROTA se svým úlovkem o míře 58 cm. Třetí místo obsadila sympatická Magda TUCOVÁ, která za celé závody nachytala největší počet ryb. Mohla se pochlubit celkovou délkou chycených ryb 2 metry a 62 centimetrů.

Vítězové obdrželi hodnotné ceny, které věnovali organizátoři a sponzoři závodů. Letošními sponzory rybářských závodů dospělých bylo Město Orlová, Pivovar Ostravar, Marian TELEGA – Rybářské potřeby Orlová a Hynek TVRDOŇ – Zednické, stavební a obkladačské práce.

Gratulujeme všem vítězům a pevně věříme, že se opět všichni sejdou v hojném počtu nejen na závodech dospělých, ale i na těch dětských.

 

DROZDÍK Petr

 

FOTOGALERIE

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..