Šťastný Nový rok 2017

Vážení čtenáři,

rok se s rokem sešel a nám nezbývá nic jiného než bilancovat a popřát Vám jen to nejlepší do Nového roku 2017!

Troufám si říci, že i tím končícím rokem 2016 se nám podařilo společnými silami posunout portál eOrlová zase o kousek dál. Snažíme se sbírat převážně podněty od Vás, od čtenářů, abychom přinášel do vašich prohlížečů či chytrých telefonů ty nejzajímavější informace z našeho města.

Velmi mne těší i příspěvky Vás, čtenářů, kteří reagujete, píšete, upomínáte, či zasíláte podněty k řešení nejrůznějších situací v našem městě. Pokud je to v mé moci, snažíme se co nejrychleji pro Vás zařídit odpověď či nápravu.

V příštím roce budeme v práci na portálu eOrlová pokračovat a budeme rozčiřovat spolupráci s dalšími organizacemi v našem městě. Je pro nás žádoucí, abychom dali do podvědomí to, co se v Orlové děje a aby Orlová byla město, které opravdu žije.

K tomu bych jen dodal, že to není jen o tom, co se na portálu píše z redakčního šuplíku, ale také o tom, jak se vy, čtenáři budete chtít zapojit. Je to především o vás, o nás všech. Nebojte se své nápady, návrhy a připomínky realizovat. Pište nám na Facebook, na email a podělte se o své nápady. Jsme portál, který se chce rozvíjet a který chce být tím nejlepším zdrojem informací pro každého občana našeho města.

V závěru Vám přeji do toho nového roku všechno nejlepší! Hlavně pevné zdraví, pozitivní myšlenky a dobré lidi kolem sebe!

 

DROZDÍK Petr
eOrlová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..