Zpět na Aktuálně

Rekonstrukce Náměstí 28. října v Orlové

Rubrika se připravuje ….

5 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Mirek on 30.6.2016 at 11:13
  • Reakce

  Kdy bude dokočena oprava chodníků a parkoviště na ulici Karla Dvořáčka je to ostuda když se tu pracuje jen tří hodiny v tydnu a kdo je za to zodpovědny,to se nedivím že nemáme ani náměstí a koupaliště,volby jsou už za dveřmi….

  1. Dobrý den,

   informace o harmonogramu stavby zjistíme a dáme Vám vědět. Děkuji za Vás podnět.

   DROZDÍK Petr

   1. Dobrý den,

    podle našich zjištění má Město Orlová k uvedené stavbě výhrady a stále probíhají přejímací řízení. Zhotovitel stavby je v prodlení s dodáním a v současné době mu běží penalizace. Po odstranění všech vad a nedodělků by stavba mohla být zkolaudována do konce měsíce srpna.

    DROZDÍK Petr

 1. Kdy bude mít náměstí-v roce 2020,2050,2150,2250,2500 nebo nikdy.Už tomu rozumím,proč se všude vykládá,že průměrné iq občanů Orlové je nižší,než v okolních městech,nebo možná spíš nejnížší z celé republiky

  1. V tuto chvíli musí Ministerstvo financí, které to platí vyhlásit nové výběrové řízení na firmu, která stavbu dokončí. K tomu může podle mých informací dojít až tehdy, kdy současná firma dokončí to co slíbila, tzn. zastávku Lutyně-Pošta, přístup k poště a parkoviště před Městským úřadem.

   Je to velmi nepříjemná věc, ale je potřeba si uvědomit, že za tyto komplikace nemůže Město Orlová, ale Ministerstvo financí, které firmu vybralo.

   DROZDÍK Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..